اولین گمانه زنی درباره مرگ مشکوک فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در بحرین

فارس نوشت: یک رسانه آمریکایی به نقل از منابع پنتاگون خبر داده که علت مرگ دریاسالار اسکات استرنی فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در غرب آسیا ظاهرا خودکشی بوده است.

اولین گمانه زنی درباره مرگ مشکوک فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در بحرین

مقام های وزارت دفاع آمریکا به یک رسانه این کشور خبر دادند که به نظر می رسد که اسکات استرنی فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در غرب آسیا که جسد او در بحرین پیدا شده، خودکشی نموده باشد.

طبق گزارش شبکه سی بی اس نیوز، مقام های وزارت دفاع آمریکا به این شبکه گفتند که از نظر آنها اینطور به نظر می رسد که علت مرگ فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در غرب آسیا، خودکشی است.

نیروی دریایی آمریکا روز شنبه در بیانیه ای رسمی از مرگ دریاسالار اسکات استرنی فرمانده ناوگان پنجم نیروی دریایی این کشور خبر داده بود. جسد استرنی عصر روز شنبه در اقامتگاه او در بحرین پیدا شد. بحرین میزبان ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکاست.

جان ریچاردسن فرمانده عملیات نیروی دریایی آمریکا در پیامی ویدئویی، این خبر را ویرانگر توصیف کرد و گفت فعلا فرضیه قتل یا خرابکاری مطرح نیست. با این حال، به گفته او، تحقیق مشترک بین اداره تحقیقات جنایی و وزارت کشور بحرین شروع شده است.

به دنبال مرگ استرنی، دریابان پل اسچیلز معاون ناوگان پنجم دریایی آمریکا مستقر در بحرین به صورت موقت مسئولیت اداره این ناوگان را برعهده گرفته است.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "اولین گمانه زنی درباره مرگ مشکوک فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در بحرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین گمانه زنی درباره مرگ مشکوک فرمانده ناوگان دریایی آمریکا در بحرین"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید