برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در آذر ماه، ساکت و 5 بازنشسته دیگر در آستانه رفتن از فدراسیون

با توجه به رعایت اساسنامه فدراسیون فوتبال و ماندنی شدن مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون، تصمیم گیری در خصوص سایر بازنشسته ها در اختیار مجمع فدراسیون خواهد بود.

برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در آذر ماه، ساکت و 5 بازنشسته دیگر در آستانه رفتن از فدراسیون

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از ماندنی شدن مهدی تاج در فدراسیون فوتبال بر اساس ماده 60 قانون خدمت رسانی به ایثارگران این گمانه زنی وجود دارد که تکلیف سایر بازنشسته های فدراسیون فوتبال چه می گردد. پاسخ این سؤال را باید در جلسه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که قرار است برگزار گردد، جست وجو کرد.

قرار است در آذرماه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال برگزار گردد و یکی از مواردی که قرار است در این جلسه مورد آنالیز قرار گیرد، بحث ادامه فعالیت بازنشسته ها در این فدراسیون است.

محمدرضا ساکت، علی کفاشیان، محمود اسلامیان، فریدون اصفهانیان، عبدالکاظم طالقانی و حیدر بهاروند اعضای بازنشسته فدراسیون فوتبال هستند و طبق صحبت ها و توافقات اجرا شده قرار است 5 عضو هیئت رئیسه و دبیرکل فدراسیون، با تصمیم مجمع فدراسیون فوتبال از سمت های خود کنار رفته و افراد جدیدی جایگزین آنها شوند.

اگر تا روز برگزاری مجمع فدراسیون که تاریخ آن هنوز تعیین نشده، اتفاق خاصی رخ ندهد و همه چیز طبق صحبت های اجرا شده پیش رود، بازنشسته های فدراسیون رفتنی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در آذر ماه، ساکت و 5 بازنشسته دیگر در آستانه رفتن از فدراسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در آذر ماه، ساکت و 5 بازنشسته دیگر در آستانه رفتن از فدراسیون"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید