تداوم بارش ها طی 24 ساعت آینده، دمای هوای اردبیل افزایش می یابد

علی دولتی مهر در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت هوای استان، توضیح داد: بارش باران در بسیاری از مناطق استان تا ظهر فردا یکشنبه تداوم خواهد داشت.

تداوم بارش ها طی 24 ساعت آینده، دمای هوای اردبیل افزایش می یابد

وی اضافه نمود: طی دو روز گذشته بیشترین میزان بارش از شهرستان بیله سوار با 6.4 میلی متر و ایستگاه باران سنجی بیله درق با شش میلی متر گزارش شده و در ایستگاه باران سنجی کجل خلخال نیز میزان بارش ها چهار میلی متر اعلام شد.

مدیرکل هواشناسی استان توضیح داد: با ادامه فعالیت این سامانه آسمان اردبیل تا فردا ظهر غالبا ابری بوده و در مناطقی از استان بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی خواهد شد.

دولتی مهر اضافه نمود: طی امروز با وزش باد جنوبی شاهد افزایش دمای شش تا هشت درجه ای دما نسبت به روز گذشته بودیم اما مجددا از صبح فردا در بیشتر مناطق استان جوی سرد حاکم خواهد شد.

وی یادآور شد: از اواخر یکشنبه با نفوذ پرفشار شرایط جوی در مناطق منتهی به گیلان، مناطق شمالی و مرکزی آسمان ابری و مه آلود همراه با کاهش نسبی دما پیش بینی خواهد شد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل توضیح داد: با خروج سامانه سرد و بارشی، از روز دوشنبه تا چهارشنبه علاوه بر افزایش نسبی دما جو پایدار با آسمانی صاف تا نیمه ابری انتظار می رود.

دولتی مهر ادامه داد: برای فردا آسمان استان ابری و در برخی مناطق با بارش پراکنده باران بوده و به تدریج از ساعات ظهر از میزان ناپایداری ها کاسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تداوم بارش ها طی 24 ساعت آینده، دمای هوای اردبیل افزایش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم بارش ها طی 24 ساعت آینده، دمای هوای اردبیل افزایش می یابد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید