تکمیل تیم مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان از افزایش تعداد اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان برای تکمیل کادر این صندوق اطلاع داد.

تکمیل تیم مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان

مهدی نیکدل مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در گفت وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی خبرنگاران؛ درباره چگونگی فعالیت این صندوق و شائبه های تغییر و تحولات در آن اظهار کرد: صندوق همچون گذشته روال کاری خود را با اعضای موجود طی می نماید و تغییراتی در پست های اداری و مدیریتی نداریم.

وی ادامه داد: برای بهبود فعالیت این صندوق پیش از این پنج نفر در هیئت مدیره وجود داشتند که اکنون دو نفر دیگر هم به تعداد آن ها افزوده شده است.

نیکدل توضیح داد: این دو نفر عضو حقیقی هستند و صرفا برای پیشبرد بهتر امور و تکمیل اعضا به مجموعه اضافه شده اند.

لازم به ذکر است؛ پیش از این زمزمه های تغییر مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان و به کارگیری فرشید گلزاده مدیرعامل سابق فروشگاه های ذخیره ای رفاه مطرح شده بود اما این قضیه از سوی مسئولان مربوطه رد شد.

براساس این گزارش؛ محمدهاشم رکن تهران رئیس هیئت مدیره، مهدی نیکدل مدیرعامل و عضو هیئت مدیره، عیسی شهسوار خجسته نائب رئیس هیئت مدیره، رحیم اسماعیلی دانا عضو هیئت مدیره و محمدصادق عزیزی عضو هیئت مدیره پنج نفر اعضای هیئت مدیره این صندوق هستند.

طبق گمانه زنی ها میثم کریمی مدیرعامل وعضو هیئت مدیره شرکت کارگزاری بانک دی و مهران اعتمادی مدیرعامل اسبق شرکت ساختمانی معلم به ترکیب قبلی هیئت مدیره اضافه می شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تکمیل تیم مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان" امتیاز دهید

1 کاربر به "تکمیل تیم مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل تیم مدیریتی صندوق ذخیره فرهنگیان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید