دژاگه: امکانات ما در حد مدعی قهرمانی نبوده

تیم های قطر، ژاپن، استرالیا و کره جنوبی امکانات خیلی بهتری نسبت به ما دارند، اما متأسفانه ما به این کاستی ها عادت نموده ایم.

دژاگه: امکانات ما در حد مدعی قهرمانی نبوده

دوست نداشتم جام ملت ها را هم از دست بدهم

اشکان دژاگه قبل از سف به قطر همراه تیم ملی گفت:حریفان تیم ملی تدارک خوبی برای مسابقات جام ملت ها دیده اند، اما ما هم برای دفاع از پرچم ایران راهی مسابقات می شویم. ما چند بازیکن مصدوم داریم که گویا وضعیت شان بهتر شده است. چند بازی تدارکاتی هم در قطر خواهیم داشت که فرصت خوبی است تا مصدومان شرایط بازی کردن را پیدا نمایند تا با آمادگی خوب راهی جام ملت ها شویم.

*شرایط فنی شخصی:در آخرین بازی باشگاهی ام نتوانستم به میدان بروم و دلیلش این بود که یک هفته کامل سرماخورده بودم و هرچه سعی کردم مقابل فولاد بازی کنم، نتوانستم، چون ریسکش بالا بود. با توجه به اینکه جام جهانی را به خاطر مصدومیت از دست داده بودم دوست نداشتم جام ملت ها را هم از دست بدهم. هم اکنون شرایط خوبی دارم و دو جلسه هم تمرین کردم. ان شاءالله بتوانم در جام ملت ها بازی های خوبی برای تیم ملی انجام دهم.

* شانس قهرمانی:با توجه به بازی های خوبی که تیم ملی در جام جهانی انجام داد الان همه تیم های آسیایی تفکر دیگری در مورد تیم ملی دارند و ما را جزو تیم هایی می دانند که می تواند قهرمان گردد. خودمان هم همین تفکر را داریم تا بعد از 45 سال دل مردم را شاد کنیم. با تمام وجودمان در مسابقات شرکت خواهیم کرد و سعی می کنیم قهرمان شویم.

*مسائل آماده سازی تیم ملی: چه بگویم؟! واقعاً شرایطی که برای ما وجود داشت و امکاناتی که فراهم شد در حد یک تیم مدعی قهرمانی نبوده است. تیم های قطر، ژاپن، استرالیا و کره جنوبی امکانات خیلی بهتری نسبت به ما دارند، اما متأسفانه ما به این کاستی ها عادت نموده ایم. ما برای سربلندی کشورمان می جنگیم و ان شاءالله موفق باشیم.

*رقبای اصلی ایران برای قهرمانی در جام ملت ها: این تیم ها برای قهرمانی وارد مسابقات می شوند، اما مطمئناً عرب ها هم رقبای سختی هستند، چون بازی ها در کشوری عربی برگزار می گردد. به هر صورت ما تمام کوشش مان را برای قهرمانی انجام خواهیم داد.

3-300

منبع: ایران ورزشی

به "دژاگه: امکانات ما در حد مدعی قهرمانی نبوده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دژاگه: امکانات ما در حد مدعی قهرمانی نبوده"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید