سخت ترین تصمیم زندگی مرد جوان در شادترین روز زندگی اش!

انتخاب بر سر زنده ماندن همسر باردار و نوزاد، یک پدر آمریکایی را در دو راهی سختی قرار داد.

سخت ترین تصمیم زندگی مرد جوان در شادترین روز زندگی اش!

به گزارش خبرنگار ، سرنوشت، یک نوپدر اهل ایالت کلورادوی آمریکا را وادار کرد تا در شادترین روز زندگی اش سخت ترین تصمیم را بگیرد. در حالی که فردریک کانی و همسرش کیوون خود را آماده می کردند تا تولد دخترشان را در ماه ژانویه جشن بگیرند اتفاقی ناخواسته زندگی این زوج را دچار تغییری عجیب کرد. تغییر ناگهانی وضعیت جسمانی کیوون موجب شد تا او در ماه نوامبر روانه بیمارستان گردد. پزشکان پس از انتقال کیوون به بیمارستان او را به بخش C-section (سزارین) منتقل کردند و از کانی خواستند تا برای نجات جان دختر یا همسرش تصمیمی سخت بگیرد. به همین دلیل بود که فردریک در سخت ترین دو راهی تصمیم گیری زندگی نهاده شد.

آقای کانی در مصاحبه با فاکس 31 گفت اگر همسرم تحت عمل جراحی قرار می گرفت ممکن بود از خطر مرگ بگریزد اما جان دخترم به خطر می افتاد. اگر می خواستم جان دخترم به خطر نیافتد ممکن بود همسرم را از دست بدهم.

او تصمیم گرفت پزشکان حین انجام عمل جراحی همسرش کوشش نمایند تا جان دخترشان نیز به خطر نیافتد اما در یک تراژدی همسرش چند دقیقه بعد جانش را از دست داد.

کانی در این باره گفت : پزشکان کوشش کردند جان همسرم را نجات دهند اما قلب او نمی تپید.

این مرد جوان آمریکایی به فاکس 31 گفت که اکنون در ماشینش می خوابد و تمام وسایلش را برای تامین هزینه بیمارستان دخترش فروخته است. کانی گفت که رئیس و یکی از دوستانش درخواست جمع آوری پول برای این پدر داغدار نموده اند. این نوزاد که کانی نامش را آنجلیک انتخاب نموده اکنون چند هفته است که در بیمارستان بسر می برد و او و پدرش این حادثه درناک را پشت سر گذاشته اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سخت ترین تصمیم زندگی مرد جوان در شادترین روز زندگی اش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخت ترین تصمیم زندگی مرد جوان در شادترین روز زندگی اش!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید