ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز از احزاب مختلف در زنجان

به گزارش خبرنگاران، فتح الله حقیقی شامگاه یکشنبه در نشست هم اندیشی احزاب استان زنجان با تاکید بر اینکه تشکیل هیئت اندیشه ورز از احزاب مختلف، یکی از ضروریات در برهه کنونی به شمار می رود، اضافه کرد: امروز زمان حرف زدن به اتمام رسیده و انتظار عموم این است که عمل گرایی جای خود را به شعار بدهد، به همین خاطر برای برون رفت از مسائل ریز و درشت، باید به دنبال راه حل عملی باشیم، نه مقصرانی که این مسائل را به وجود آورده اند.

ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز از احزاب مختلف در زنجان

وی با بیان اینکه پیشرفت در کارها و قرار دریافت در مسیر توسعه زمانی محقق می گردد که به جای انتقاد صرف، ارائه راه حل نیز چاشنی انتقادهای سازنده باشد، توضیح داد: امروز همه ما وظیفه داریم انضباط کلامی را رعایت کنیم و این می طلبد قبل از اینکه بخواهیم صحبت کنیم، ابتدا در مورد حرف های مان خوب فکر کنیم تا حرف ها ما توسط بیگانگان و آن طور که خودشان می خواهند، به غلط تحلیل نگردد.

استاندار زنجان با یادآوری اینکه در برهه کنونی، مقوله اعتماد عمومی مهم ترین و ارزشمندترین چیزی است که هر جامعه ای احتیاج به آن دارد، ادامه داد: نباید اجازه دهیم این اعتماد که باعث شده است همراهی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی را رقم بزند، با بدقولی ها خدشه دار گردد؛ چرا که این بدقولی ها و وعده های غیرعملی باعث خواهد شد که بدخواهان از آن به نفع خود بهره برداری نمایند.

حقیقی با تاکید بر اینکه احتیاج امروز به اتحاد، بیش از ادوار گذشته است، اظهار کرد: اگر این اتحاد وجود نداشته و یا کمرنگ گردد، درون جامعه رنگ آرامش به خود نخواهد دید و همین موضوع، زمینه را برای سوءاستفاده بیگانگان فراهم خواهد نمود، بنابراین امروز احتیاجمند تقویت این اتحاد در جامعه هستیم و این مهم محقق نخواهد شد، مگر اینکه بتوانیم اعتماد مردم را همراه کنیم.

وی با بیان اینکه امروز زمان آن فرا رسیده که مدیران کارآمد روی کار آمده و جای مدیران تنبل را بگیرند، یادآور شد: مدیر موفق و کارآمد می توان با ویژگی های خود، مجموعه تحت فرمان خود را در مسیر رشد و تعالی قرار دهد؛ چرا که یک مدیر موفق و کارآمد از ویژگی هایی چون خلاق بودن، خدمت خالصانه به نظام، زیستن در بین مردم، اعتقاد کامل به نظام اسلامی و چابک بودن را دارد.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه احزاب ضامن امنیت در جامعه بوده و همین امر کافی است تا به اهمیت حمایت از احزاب در چارچوب قانون پی ببریم، اضافه کرد: مدیران در برهه کنونی باید تکریم را به درستی به جا آورند که لازمه این کار، حفظ شأن همه آحاد جامعه است. مهم تر از همه اینکه مدیران باید رسانه ای باشند تا این تکریم به معنای واقعی انجام گردد، از طرفی معتقدیم رسانه ها نیز باید به این موضوع واقف باشند که جامعه در شزایط کنونی به آرامش احتیاج دارد.

حقیقی با اشاره به اینکه برنامه های خود در استان را به زودی به وسیله صدا و سیمای مرکز زنجان به مردم استان اعلام می نماید، اعلام نمود: برنامه هایی که قرار است به سمع و نظر مردم برسد در حوزه های مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی و عمرانی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز از احزاب مختلف در زنجان" امتیاز دهید

1 کاربر به "ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز از احزاب مختلف در زنجان" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تشکیل هیئت اندیشه ورز از احزاب مختلف در زنجان"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید