فوتبال دنیا، ادین ژکو: هنوز به پتانسیل واقعی خود نزدیک نشده ایم

فوتبال دنیا - ادین ژکو مهاجم بوسنیایی رم معتقد است تیمش هنور به پتانسیل واقعی خود نرسیده است.

فوتبال دنیا، ادین ژکو: هنوز به پتانسیل واقعی خود نزدیک نشده ایم

به گزارش خبرنگاران، ادین ژکو که در پیروزی 5 بر صفر شب گذشته (سه شنبه) تیم فوتبال رم مقابل ویکتوریا پلژن جمهوری چک در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا، هت تریک کرد، پس از این بازی در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: شناخت خوبی از ویکیتوریا پلژن داشتم و این به خاطر شناختی بود که از زمان حضورم در لیگ فوتبال جمهوری چک از این تیم داشتم.

وی با اشاره به سه پیروزی متوالی رم مقابل تیم های فروزینونه، لاتزیو و ویکتوریا پلژن، صحبت های خود را اینطور ادامه داد: پیروزی خوبی بود و همه ما گردهم آمدیم. هنوز به پتانسیل واقعی خود نزدیک نشده ایم. کسب سه پیروزی متوالی اعتماد به نفس ما را بالا برده است اما باید بیشتر کوشش کنیم.

ژکو در بخش پایانی صحبت هایش اعلام نمود: هر بازی لیگ قهرمانان دشواری خاص خودش را دارد. حالا ما سه امتیار داریم، اما چهار بازی دیگر در پیش داریم که دو بازی مقابل زسکا مسکو به منظور صعود از مرحله گروهی برای مان خیلی اهمیت دارد. پیروزی پرگل رُم در لیگ قهرمانان اروپا

در گروه G لیگ قهرمانان، زسکا مسکو با 4 امتیاز صدرنشین است و تیم های رم و رئال مادرید نیز با کسب 3 امتیاز در تعقیب این تیم روسی هستند. ویکتوریا پلژن هم با یک امتیاز در قعر جدول است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ادین ژکو: هنوز به پتانسیل واقعی خود نزدیک نشده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ادین ژکو: هنوز به پتانسیل واقعی خود نزدیک نشده ایم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید