فوتبال دنیا، ارنستو والورده: برای بارسا بازی در آنوئتا همیشه سخت است، باید روی بیش از 11 بازیکن حساب کنیم

فوتبال دنیا - ارنستو والورده آغاز خوب را عاملی کلیدی در راه پیروزی بر سوسیه داد می داند.

فوتبال دنیا، ارنستو والورده: برای بارسا بازی در آنوئتا همیشه سخت است، باید روی بیش از 11 بازیکن حساب کنیم

به گزارش خبرنگاران، ارنستو والورده به بازیکنانش در بارسلونا توصیه کرد در بازی هفته چهارم لالیگای اسپانیا مقابل رئال سوسیه داد آغاز خوبی داشته باشند.

سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری پیش از این بازی گفت: باید مقابل سوسیه داد آغاز خوبی داشته باشیم. مهم است که بازی را خوب آغاز کنیم چون می دانیم با یک آغاز بد، چه مشکلاتی برایمان به وجود می آید؛ اگرچه فصل گذشته سناریو را به کلی عوض کردیم و نشان دادیم قادریم بر شرایط بد هم غلبه کنیم. بازی در آنوئتا برای بارسا به لحاظ تاریخی همیشه سخت بوده است.

او در ادامه اضافه کرد: برای انجام 7 بازی در 23 روز باید روی بیش از 11 بازیکن حساب کنیم. نباید فراموش کرد فقط 2 روز بین بازی ها فاصله است. بازیکنان از بازی های ملی می آیند و حالا لیگ قهرمانان اروپا در پیش است. چاره ای غیراز استفاده از سیستم چرخشی نداریم تا هم ریسک کم تری داشته باشیم و هم بازیکنان را آماده و سرحال نگه داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ارنستو والورده: برای بارسا بازی در آنوئتا همیشه سخت است، باید روی بیش از 11 بازیکن حساب کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ارنستو والورده: برای بارسا بازی در آنوئتا همیشه سخت است، باید روی بیش از 11 بازیکن حساب کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید