فوتبال دنیا، هشدار بازیکنان رئال مادرید به رئیس باشگاه درباره استخدام آنتونیو کونته

فوتبال دنیا - گروهی از بازیکنان تیم فوتبال رئال مادرید مخالفت استخدام سرمربی سابق چلسی به عنوان جانشین خولن لوپتگی هستند.

فوتبال دنیا، هشدار بازیکنان رئال مادرید به رئیس باشگاه درباره استخدام آنتونیو کونته

به گزارش خبرنگاران، شبکه رادیویی کادناسر اسپانیا اظهار داشت آنتونیو کونته، گزینه نخست فلورنتینو پرس برای جانشینی خولن لوپتگی در کادر فنی تیم فوتبال رئال مادرید مقبول گروهی از بازیکنان این تیم نیست و به همین دلیل آنها به رئیس باشگاه در خصوص استخدام این مرد ایتالیایی هشدار داده اند.

بعد از باخت شب گذشته رئال مادرید (شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در خانه مقابل لوانته که پنجمین بازی بدون برد متوالی این تیم در تمام رقابت های این فصل بود، لوپتگی بیش از پیش تحت فشار قرار گرفته است و به نظر می رسد که فاصله زیادی تا دادن جای خود به جانشین اش ندارد. فرصت دوباره رئیس باشگاه رئال مادرید به خولن لوپتگی

آنتونیو کونته، سرمربی فصل گذشته چلسی در این فصل تیمی نداشته و فعلاً بیکار است. او در دسترس ترین گزینه برای رئیس باشگاه رئال مادرید است اما بازیکنان رئال مادرید به یک دلیل موافق استخدام او نیستند و آن رویکرد سختگیرانه سرمربی سابق تیم ملی ایتالیاست که معتقدند مناسب شیوه کاری قهرمان فصل گذشته اروپا نیست.

در حال حاضر پرس همچنان به لوپتگی برای ادامه دادن به کارش اعتماد دارد اما قطعاً ثبت 3 شکست در 4 بازی اخیر کهکشانی ها سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا را روی لبه تیغ قرار داده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، هشدار بازیکنان رئال مادرید به رئیس باشگاه درباره استخدام آنتونیو کونته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، هشدار بازیکنان رئال مادرید به رئیس باشگاه درباره استخدام آنتونیو کونته"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید