فوتسال فراموش گردیده است، تاوان جوانگرایی می دهیم

محمد طاهری در مصاحبه با خبرنگاران، درباره شکست سنگین تیم فوتسال مقاومت قرچک مقابل مس سونگون در لیگ برتر فوتسال گفت: از مردم قرچک که همیشه کنار ما هستند عذرخواهی می کنم. تیم ما بسیار جوان و تازه ابتدای راه است. بازیکنان تیم قرچک احتیاج به زمان دارند. اکثر نفرات دوران خدمت سربازی خود را طی می نمایند. مقاومت تاوان جوانگرایی اش را می دهد ولی بازیکنانش آینده دار هستند. نفرات این تیم حتی در آینده می توانند به تیم ملی خدمت نمایند.

فوتسال فراموش گردیده است، تاوان جوانگرایی می دهیم

وی ادامه داد: بازی با مس بدون حاشیه برگزار گردید ولی تجربه بازیکنان حریف چربید و ما شکست خوردیم.

طاهری درباره بلایی که لیدرهای تیم مقاومت بر سر فرهاد فخیم بازیکن تیم مس آوردند، اظهار کرد: فرهاد رفیق قدیمی من است و ما سالهای خوبی کنار هم داشتیم. واقعا از این اتفاق که سه چهار نفر رقم زدند، ناراحت شدم. البته این نفرات پشیمان شدند و حتی معذرت خواهی هم کردند. فرهاد فخیم جزو افتخارات و سرمایه های فوتسال ایران است و به عنوان یک قرچکی از او مجددا عذرخواهی می کنم.

بازیکن تیم مقاومت قرچک با اشاره به مشکلاتی که فوتسال با آن دست به گریبان است، گفت: آنقدر شرایط فوتسال بد بوده که افرادی مثل وحید شمسایی و حسین شمس که سالیان سال برای این رشته زحمت کشیده اند، الان در فوتسال نیستند. کسانی هم که قبلا خدمت نموده بودند، الان در فوتسال نیستند. خود من هم اوایل فصل بیرون بودم و بعد از چند هفته به تیم مقاومت اضافه شدم. سالها در فوتسال بوده ام و برایم سخت است که از این رشته دور شوم.

طاهری اعلام نمود: 12 سال پیراهن مقدس تیم ملی فوتسال را پوشیدم و 200 بازی انجام دادم و بیش از 170 گل به ثمر رساندم. دلم برای این رشته می سوزد. دوست دارم فوتسال بیشتر دیده گردد. اکثر رشته های ورزشی از تلویزیون پخش می گردد و اسپانسر سراغ آنها می رود ولی در فوتسال اینطور نیست. سال گذشته چند بازی از شبکه ورزش پخش زنده می شد ولی سال جاری از همان مقدار بازی هم خبری نیست. فوتسال باید دیده گردد.

وی اضافه کرد: وقتی تیم ملی فوتسال در یک رویداد حاضر می شود، مدتی مسابقاتش را پخش می نمایند و بعد همه چیز تمام می گردد. ایران در جام دنیای عنوان سوم را به دست آورد ولی از یادها رفت. ما عنوان قهرمانی آسیا را هم به دست آوردیم ولی همه چیز فراموش شد. فوتسال مورد علاقه تمام مردم ایران است ولی آنطور که باید در خور تیم سوم دنیا به آن پرداخته نمی گردد. با این وضعیت، کسانی که قصد سرمایه گذاری و تیمداری دارند دلسرد می شوند.

ملی پوش سابق فوتسال ایران درباره کنار رفتنش از تیم ملی هم گفت: در اینباره صحبتی ندارم. در 12 سالی که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشتم، از جان و دل مایه گذاشتم و هر موقع احتیاج بود در خدمت تیم ملی کشورم بودم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فوتسال فراموش گردیده است، تاوان جوانگرایی می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتسال فراموش گردیده است، تاوان جوانگرایی می دهیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید