قربانی: جبران شکست برابر السد تقریباً غیرممکن است، بازیکنان جدید استقلال چیزی از خود نشان نداده اند

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال برتری این تیم مقابل السد قطر در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تقریباً غیرممکن دانست.

قربانی: جبران شکست برابر السد تقریباً غیرممکن است، بازیکنان جدید استقلال چیزی از خود نشان نداده اند

پیروز قربانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد وضعیت استقلال بعد از شکست برابر السد و شانس این تیم برای جبران شکست بازی رفت گفت: استقلال در بازی رفت نمایش خوبی نداشت و جدا از دقایق ابتدایی، کاملاً تحت تأثیر بازی حریف نهاده شد. این تیم اسیر پرس شدید السد شد و نمی دانم چرا استقلال چنین نمایشی داشت. بازیکنان السد با سه ضرب توپ را به محوطه جریمه استقلال می آوردند و این یکی از بدترین بازی های استقلال در چند ماه گذشته بود. با این شرایط کار استقلال برای صعود خیلی سخت است.

وی در رابطه با اینکه استقلال چقدر شانس دارد تا شکست بازی رفت را جبران کند، گفت: السد نتیجه مطمئنی در آزادی گرفت و جبران شکست برابر این تیم تقریباً غیرممکن است، هر چند که در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و استقلال نباید ناامید باشد. مسئله مهم این است که کیفیت فنی السد بالاست و آنها تیمی نیستند که به سادگی شکست بخورند.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در انتها با اشاره به خریدهای این تیم برای فصل جاری توضیح داد: همه می دانند که استقلال بعد از جام جهانی بازیکنان باکیفیتی را از دست داد. من قبلاً هم گفته بودم که استقلال خریدهای خوبی انجام نداد و شما می بینید که بازیکنان جدید تیم چه شرایطی دارند. حداقل تا اینجای کار آنها از خودشان چیزی نشان ندادند و کیفیت این بازیکنان با بازیکنانی که استقلال از دست داد، متفاوت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قربانی: جبران شکست برابر السد تقریباً غیرممکن است، بازیکنان جدید استقلال چیزی از خود نشان نداده اند" امتیاز دهید

1 کاربر به "قربانی: جبران شکست برابر السد تقریباً غیرممکن است، بازیکنان جدید استقلال چیزی از خود نشان نداده اند" امتیاز داده است | امتیاز: 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: جبران شکست برابر السد تقریباً غیرممکن است، بازیکنان جدید استقلال چیزی از خود نشان نداده اند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید