ماشین حساب گوگل به روز رسانی می گردد ، از تغییرات ظاهری تا ویژگی های کارکردی

شرکت گوگل تصمیم گرفته تغییراتی جدید در ماشین حساب خود ایجاد کند. درواقع شرکت گوگل تصمیم گرفته که تغییراتی اساسی در زمینه طراحی ظاهری برنامه های خود ایجاد کند.

ماشین حساب گوگل به روز رسانی می گردد ، از تغییرات ظاهری تا ویژگی های کارکردی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورج،بعد از اعمال تغییرات برای مرورگر کروم، پیغام رسان اندروید و بسیاری از برنامه های دیگر، این شرکت تصمیم گرفته که برای برنامه ماشین حساب نیز تغییراتی ایجاد کند.

شرکت گوگل طی چند ماه اخیر کوشش نموده تا کیفیت برنامه های خود را بالاتر برده و با ایجاد تغییرات ظاهری جدید بتواند کاربران بیشتری را به خود جلب کند. قطعا این تغییرات باعث افزایش محبوبیت این برنامه برای کاربران و علاقه مندان به برنامه های تولیدی شرکت گوگل می گردد.

این کمپانی اعلام نموده که تغییراتی در زمینه فونت و نوشته های این برنامه هم اعمال خواهد نمود که می تواند باعث جذابیت بیشتر این برنامه گردد.

افزون بر این تغییرات جدید دیگری برای این برنامه اجرا شده انجام گردیده که می تواند این ماشین حساب را تبدیل به عدد صفر و نقطه کند.

این تغییرات جدید از هم اکنون قابل مشاهده هستند و شما با به روزرسانی این نرم افزار می توانید از آن بهره ببرید و از دیدن این شکل ظاهری جدید لذت ببرید. امکان دارد برای بعضی از کاربران این به روزرسانی دیرتر ارائه گردد ولی باز هم از جذابیت آن کاسته نمی گردد.

منبع: انتخاب

به "ماشین حساب گوگل به روز رسانی می گردد ، از تغییرات ظاهری تا ویژگی های کارکردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین حساب گوگل به روز رسانی می گردد ، از تغییرات ظاهری تا ویژگی های کارکردی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید