مهدوی: در رشت حتی به استقلال و پرسپولیس هم باج نمی دهیم

به گزارش خبرنگاران ، محمدرضا مهدوی، هافبک تیم سپبدرود رشت در باره بازی پرسپولیس و سپیدرود می گوید: شرایط ما با پرسپولیس خیلی فرق می کرد. می دانستیم بازی سختی داریم و برای کسب امتیاز به تهران آمده بودیم و می خواستیم حداقل مساوی بگیریم، ولی نشد. آنها خیلی خوب بازی می کردند و آغاز مجدد های بیرانوند عالی بود و خیلی موقعیت سازی کرد. ما هم دفاع کردیم تا امتیاز بگیریم ولی نشد و البته خیلی هم بد نبودیم چون در یک هفته گذشته صبح و بعد از ظهر بدنسازی نموده بودیم و به نظر من شرایط بدنی تیم ما بهتر گردیده است. می دانستیم در این بازی فشار زیادی به ما می آید و خود را برای این بازی سخت آماده نموده بودیم.

مهدوی: در رشت حتی به استقلال و پرسپولیس هم باج نمی دهیم

او حرفهایش را اینطور ادامه می دهد: معتقدم تیم ما بهتر می گردد چون با آمدن کریمی سروسامان گرفتیم. تیم ما فشار زیادی در این بازی تحمل کرد. ما در انتهای جدول هستیم و یارگیری خوبی نداشتیم و هیچ چیز سرجایش نبود. الان کمی شرایط بهتر گردیده و فکر می کنم در بازی با پرسپولیس بهتر از قبل بودیم. از این رو به این تیم امیدوارم و برای بازی برابر پیکان برای 3 امتیاز به میدان می رویم. اگر حفظ توپ را بهتر کنیم شرایط هم تغییر می نماید چون از این بابت ضعیف هستیم. عملا نتوانستیم هیچ موقعیتی روی دروازه پرسپولیس ایجاد کنیم و این برای یک تیم لیگ برتری خیلی بد است.

مهدوی به بازیهای خانگی تیمش امیدوار است: ما از این پس در داخل خانه به هیچ تیمی حتی استقلال و پرسپولیس باج نمی دهیم. اگر همین بازی را در رشت و در خانه خودمان بازی می کردیم، می توانستیم برنده شویم چون این تیم خیلی از بازیکنان خود را از دست داده و نسبت به فصل قبل ضعیف تر گردیده است. البته جایگزین های خوبی دارد.

230-9

منبع: ایران ورزشی

به "مهدوی: در رشت حتی به استقلال و پرسپولیس هم باج نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدوی: در رشت حتی به استقلال و پرسپولیس هم باج نمی دهیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید