یک نقره و برنز دیگر برای ایران

تیم ملی پارا وزنه برداری ایران در ادامه مسابقات قهرمانی آسیا به یک مدال نقره و برنز دست پیدا کرد.

یک نقره و برنز دیگر برای ایران

به گزارش خبرنگاران ، نمایندگان کشورمان به مدال های نقره و برنز رقابت های وزنه برداری معلولین قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در ژاپن دست یافتند.

در ادامه رقابت های وزنه برداری آزاد قهرمانی آسیا و اقیانوسیه که در ژاپن در حال برگزاری است، نمایندگان کشورمان در دسته 107 کیلوگرم کشورمان به مدال های نقره و برنز دست یافتند.

علی اکبر غریب شی با مهار وزنه های 222، 230 و 238 کیلویی به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها دست یافت. همچنین سامان رضی، دیگر نماینده کشورمان در این دسته با ثبت رکورد 222 کیلوگرم نشان برنز این مسابقات را بر گردن آویخت.

تا ساعاتی دیگر دو نماینده سنگین وزن ایران، منصور پور میرزایی و سیامند رحمان بر روی تخته می روند.

پیش از این سیدحامد صلحی پور طلا گرفته بود. سیدیوسف یوسفی، روح الله رستمی و نادر مرادی موفق به کسب 3 مدال نقره برای ایران گردیده بودند. ایزدی نیز برنز بزرگسالان و طلای جوانان را کسب نموده بود. امیر جعفری نیز در دسته 65 کیلوگرم چهارم گردیده بود. صمد عباسی نیز اوت نموده بود.

رقابت های وزنه برداری قهرمانی معلولین در دو بخش آزاد و آسیا - اقیانوسیه به عنوان یکی از مراحل گزینشی حضور در پارالمپیک 2020، از 17 تا 21 شهریور در شهر کیتاکیوشو برگزار می گردد.

نمایندگان کشورمان به مدال های نقره و برنز رقابت های وزنه برداری معلولین قهرمانی آزاد آسیا و اقیانوسیه در ژاپن دست یافتند.

ص5

منبع: ایران ورزشی

به "یک نقره و برنز دیگر برای ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نقره و برنز دیگر برای ایران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید